Košík  0 ks / 0.00 €
aj v článkoch

Vrátenie alebo reklamácia tovaru

V zmysle ustanovenia § 12 zákona o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji (zákon č. 108/2000 Z. z.) máte právo od takto uzavretej zmluvy odstúpiť bez uvedenia dôvodu do 7 pracovných dní odo dňa prevzatia tovaru alebo od uzavretia zmluvy o poskytnutí služby, pričom je nevyhnutné, aby bol v uvedenej lehote Reklamačný list / Odstúpenie od zmluvy o odstúpení od zmluvy doručený predávajúcemu. Toto právo máte aj v prípade, ak ste si tovar objednaný prostredníctvom internetu vyzdvihli osobne priamo v kamennej predajni. Reklamovať môžete tovar do 24 mesiacov.

Nie je možné odstúpiť od uzavretej zmluvy bez udania dôvodu pri predaji tovaru, ktorý bol zhotovený podľa požiadaviek spotrebiteľa. (Napríklad obrúčky na objednávku.)

Tovar, ktorý chcete reklamovať, alebo vrátiť treba poslať v originál obale, so záručným listom (ak sa to týka hodinárskeho tovaru) s originálom faktúry a dokumentom - Reklamačný list / Odstúpenie od zmluvy.

Reklamovaný tovar alebo tovar, ktorý vraciate neposielajte na dobierku, takáto zásielka nebude prevzatá.

Pri odstúpení od zmluvy Vám budú peniaze vrátené najneskôr do 15 dni od odstúpenia od zmluvy, bez akýchkoľvek sankcií za odstúpenie. Náklady spojené s vrátením tovaru znáša kupujúci (napríklad poštovné).

Tovar posielajte na adresu: KLENOTY 79, s.r.o., Nám. sv. Egídia 102, 058 01 Poprad

Novinky
Novinky
Poštovné
Pri nákupe nad 149,- Eur poštovné ZDARMA
Krabičky
Vyberte si k šperku z našich papierových alebo semišových krabičiek, alebo čistiacu handričku za cenu 0,60 Eur.